Jaki chleb z niskim indeksem glikemicznym?

Dieta z niskim indeksem glikemicznym wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami, jednak dobrze zaplanowana nie musi wykluczać pieczywa.

Ćwierknij więcej

Jak chleb wpływa na nasze zdrowie?

Chleb a zdrowie — wiele na ten temat powiedziano i napisano, a przeciętny zjadacz chleba zwykle nadal nie wie, jak odnaleźć się w gąszczu sprzecznych informacji. Czy istnieje zdrowe pieczywo, jakie rodzaje chleba najlepiej wybierać?

Ćwierknij więcej

Jaki chleb wybrać na diecie?

Chleb a dieta - zastanawiasz się, jaka jest zależność między tymi dwoma składowymi? Zachodzisz w głowę, czy wybór pieczywa w zależności od rodzaju zboża użytego do jego produkcji ma wpływ na utrzymanie prawidłowej masy ciała? 

Ćwierknij więcej

Przepis na zdrowy poranek

Jak zdrowo zacząć dzień? Każdy ma swój własny przepis na zdrowy poranek, ale jest kilka uniwersalnych zasad, których warto się trzymać, by rozpocząć dzień z wysoką energią i dobrym samopoczuciem. Bazą jest pierwszy, najważniejszy posiłek dnia, czyli śniada

Ćwierknij więcej

Chleb bez mąki, który zmienia życie!

Jaki jest zdrowy chleb? Chociaż za najzdrowszą z pszennych propozycji uważa się chleb żytni na zakwasie, coraz więcej osób kieruje swoją uwagę w stronę bezzbożowej alternatywy. Fantastycznym, dostarczającym mnóstwa energii, witamin i składników mineralnych

Ćwierknij więcej

Darmowa Dostawa na start

Kup 3 duże lub 6 małe opakowania i krakniemy ci chleb za darmo.

Nie zwklekaj-zamów juz dziś.

slide_bread bird_fly1