Beak Beak to chleby bez mąki i drożdży bogate w błonnik, charakteryzujące się niskim indeksem glikemicznym, co sprawia, że sycą na długo, szczególnie więc polecane będą osobą dbającym o swoje zdrowie. Poza tym spożywając je, dostarczamy organizmowi mnóstwo witamin, białka i kwasów omega3 zawartych w czystych ziarnach. Ziarna mogą być pomocne w profilaktyce i leczeniu wielu stanów chorobowych. Są cennym składnikiem zdrowej diety, a najwięcej wartości odżywczych można pozyskać z surowych lub skiełkowanych nasion. Chleby dedykowane są wszystkim, którzy są aktywni fizycznie, prowadzą zdrowy tryb życia i świadomie wybierają produkty spożywcze sięgając po to, co najcenniejsze z natury.

Chleby „BEAK BEAK” zawierają składniki, które sprzyjają zdrowemu odżywianiu:

  • Słonecznik, dynia – ziarna, które są istotną skarbnicą cennych dla zdrowia witamin i minerałów. Dynia zawiera bardzo ważne pierwiastki, jakimi są magnez i cynk, które są sprzymierzeńcami męskiej potencji i płodności. Cynk wspiera urodę kobiet, korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Magnez i potas zawarty w nasionach koją nerwy oraz przeciwdziałają bolesnym skurczom. Ponadto pestki dyni chronią przed miażdżycą, kamieniami nerkowymi i osteoporozą. Słonecznik jest bogaty w witaminy z grupy B, PP, witam. E oraz kwas foliowy. Witamina E jest wspaniałym naturalnym przeciwutleniaczem, dlatego spowalnia proces starzenia. W składzie znajdujemy również dużą ilość fitosteroli, które obniżają poziom cholesterolu. Chroniąc przed chorobami serca i zapobiegają prostacie.

  • Brak drożdży w produkcie wpływa na jego niższy indeks glikemiczny.

  • Miód naturalny jest znakomitym środkiem bakteriobójczym. Zawiera potas, który wzmacnia mięsień sercowy oraz posiada substancje antybiotyczne.

  • Kiełki żyta – doskonałe źródło witaminy: B, D, E, K, PP, magnezu, potasu, cynku, jodu, miedzi i selenu. Właściwości te wpływają pozytywnie na cerę, włosy, paznokcie i zęby. Regenerują i odmładzają organizm.

  • Kwasy OMEGA-3 wspomagają pracę serca i układ krążenia. Obniżają poziom „złego cholesterolu”. Chronią żyły i tętnice przed miażdżycą, zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Są niezbędne dla prawidłowej pracy mózgu i centralnego układu nerwowego, jak również do właściwego funkcjonowania ośrodka wzroku i koordynacji. Podnoszą zdolność do uczenia się. Ze względu na udział kwasów OMEGA-3 w budowie serotoniny (hormon szczęścia) wykazują one antydepresyjne działanie.

  • Żurawina – doskonałe źródło witaminy E. Zapobiega infekcji dróg moczowych i pęcherza. Żurawina zmniejsza również ryzyko zachorowań nowotworowych.

Darmowa Dostawa na start

Kup 3 duże lub 6 małe opakowania i krakniemy ci chleb za darmo.

Nie zwklekaj-zamów juz dziś.

slide_bread bird_fly1