Kategorie

Kategorie

Rodzaj pieczywa

Rodzaj pieczywa

Liczba kromek

Liczba kromek

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 24,00 zł

Produkty

Aktywne filtry

Wybierz swój ulubiony zdrowy chleb Beak Beak

Dla każdego coś pysznego — w naszej ofercie znajdziesz:

  • Chleb Czyste Ziarno zrobiony z całych ziaren: pestek dyni, siemienia lnianego, słonecznika, sezamu;
  • Chleb Drobne Ziarno z mielonych ziaren: słonecznika, pestek dyni, sezamu, nasion chia;
  • Chleb Proteinowy z wysoką zawartością białka i ziarnami słonecznika, komosy ryżowej, siemienia lnianego, pestek dyni i migdałów lub kokosa.

Czyste Ziarno to chleb bez drożdży i jajek, wypieczony z całych ziaren — w sam raz dla miłośników chrupania. Chleb eco Drobne Ziarno ma podobny skład, ale powstał ze zmielonych ziaren. Z kolei Chleb Proteinowy to inaczej chleb energetyczny, który dostarcza większej ilości białka, dlatego często wybierany jest przez sportowców na diecie. Każdy z chlebów Beak Beak dostępny jest w kilku wersjach smakowych — dla tych, którzy lubią na słodko, i dla tych, co wolą wytrawnie. Koniecznie wypróbuj chleby z dodatkiem wiórków kokosowych, żurawiny, czosnku, chili czy suszonych pomidorów.

Beak Beak to pieczywo z długim terminem przydatności

Ponieważ nasze chleby nie zawierają drożdży, jajek ani mąki, zachowują przydatność do spożycia na długi czas. Pieczywo długoterminowe to świetne rozwiązanie na wycieczkach, biwakach, w podróży. Możesz zabrać je w podróż kamperem po całej Europie albo po prostu... schować do spiżarni i wyciągać w weekendy lub święta, kiedy sklepy są zamknięte. Pieczywo z długim terminem przydatności to również ulubiony wybór preppersów i miłośników survivalu — oni wiedzą, że chleb długoterminowy to podstawowy element domowych zapasów. Ten od Beak Beak nie dość, że może być przechowywany przez długi czas, to jeszcze jest wysokoenergetyczny, zdrowy i smaczny.

Darmowa Dostawa na start

Zrób zakupy za minimum 60 zł a krakniemy Ci nasze produkty za darmo.

Nie zwlekaj, zamów już dziś!

slide_bread bird_fly1