WYĆWIERKALIŚMY OBŁĘDNIE ZIARNISTE PRODUKTY

Group 5448.png

Dlaczego?

W branży piekarniczej działamy od ponad 20 lat i wypiekliśmy tony chleba, bułek, drożdżówek, pączków i ciast. Z jednych byliśmy dumni, z innych trochę mniej…  A obserwując zmieniające się trendy żywieniowe oraz rosnącą świadomość na temat zdrowego żywienia stwierdziliśmy, że trzeba wymyślić koło na nowo!

I tak powstał Beak Beak

Obłędnie ziarniste chleby bogate w błonnik, tworzone z wyselekcjonowanych, najlepszej jakości składników, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale także wspierają zdrowie oraz zapewniają najlepsze wartości odżywcze. Zdrowa żywność to fundament długotrwałego dobrego samopoczucia, dlatego dzielimy się z Wami pasją do zdrowego stylu życia i tworzymy wysokiej jakości produkty oparte na ziarnach oraz orzechach.

Group 5448.png
Group 5448.png

NASZ ZESPÓŁ POKOCHAŁ ZIARNA!

W pełni zaangażowaliśmy się w produkcję wysokiej jakości produktów, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale także wspierają zdrowie. Tworzenie oferty opartej na najlepszej jakości surowcach, zebranej z myślą o zapewnieniu najlepszych wartości odżywczych stało się naszą pasją. Dbamy o to, aby nasza produkcja była zgodna z najwyższymi standardami jakości. Stawiamy na innowacje, inwestujemy w badania i rozwój, aby nasze produkty były zgodne z najnowszymi trendami żywieniowymi. Nasza oferta obejmuje coraz większą ilość ćwierkastycznie zdrowych produktów – zachęcamy do świadomego wyboru żywieniowego oraz promujemy zdrowy styl życia!

PRZYSZEDŁ CZAS NA PRODUKTY Z INNYCH KATEGORII

Bo przecież... nie samym chlebem człowiek żyje ;).

Czy przekąska nie może być zdrowa? Otóż może, mało tego - może nie zawierając uzależniających niezdrowych dodatków, być uzależniająco smaczna. Zabraliśmy z paluchów chlebowych wszystko to, co negatywnie wpływa na nasz organizm, a dodaliśmy ziarno a właściwie ziarna zdrowia.
Kto powiedział, że sałatka, jogurt, czy zapiekanka muszą być nudne? My usuwamy nudę ze zdrowego odżywiania! Przedstawiamy  mieszanki ziaren, które wzbogacą potrawy i dostarczą do organizmu dużą ilość białka oraz błonnika. Dodatek pyłków pszczelich zaskoczy smakiem i wzbogaci odporność. Migdały, pistacje, orzechy pinii, nasiona konopi - próbowałeś już nieoczywistych połączeń w swojej diecie? - jeśli nie - nie czekaj, żałować na pewno nie będziesz.  Zapewniamy, że produkty Beak Beak na dobre zmienią Wasze nawyki żywieniowe - na dobre!
Group 5448.png
Group 5448.png

Dla KOGO?

Produkty Beak Beak dedykujemy wszystkim, którzy są aktywni fizycznie, prowadzą zdrowy tryb życia i świadomie wybierają produkty spożywcze sięgając po to, co najcenniejsze z natury. Głęboko wierzymy w to, że dzięki naszym produktom będziemy zmieniać standardowe zwyczaje żywieniowe tak, aby krok po kroku poprawiać jakość życia wszystkich naszych Klientów.

Mask Group 10-min.png

Darmowa Dostawa na start

Zrób zakupy za minimum 60 zł a krakniemy Ci nasze produkty za darmo.

Nie zwlekaj, zamów już dziś!

slide_bread bird_fly1