Wyćwierkaliśmy chleb na nowo

Group 5448.png

Dlaczego?

W branży piekarniczej działamy od ponad 20 lat i wypiekliśmy tony chleba, bułek, drożdżówek, pączków i ciast. Z jednych byliśmy dumni, z innych trochę mniej… Bo co znaczy dobry chleb? Na zakwasie? Dobrze wypieczony z chrupiącą skórką? Naturalny i prosto z pieca? Ile ludzi, tyle odpowiedzi – każdy z Was będzie miał swoją definicję. A obserwując zmieniające się trendy żywieniowe oraz rosnącą świadomość na temat zdrowego żywienia stwierdziliśmy, że trzeba wymyślić koło na nowo!

I tak powstał Beak Beak

Pieczywo bez mąki i drożdży, bogate w błonnik, na bazie ziaren zbóż, kasz, ryżu, płatków, ziaren, bakalii, orzechów i owoców suszonych, bez substancji konserwujących, polepszaczy i sztucznych barwników. Gwarantujemy, że wszystkie składniki naszego pieczywa przeczytasz i wymówisz bez żadnego problemu.

Group 5448.png
Group 5448.png

Dla KOGO?

Pieczywo Beak Beak dedykujemy wszystkim, którzy są aktywni fizycznie, prowadzą zdrowy tryb życia i świadomie wybierają produkty spożywcze sięgając po to, co najcenniejsze z natury. Głęboko wierzymy w to, że dzięki naszym produktom będziemy zmieniać standardowe zwyczaje żywieniowe tak, aby krok po kroku poprawiać jakość życia wszystkich naszych Klientów.

Mask Group 10-min.png

Darmowa Dostawa na start

Zrób zakupy za minimum 60 zł a krakniemy Ci chleb za darmo.

Nie zwlekaj, zamów już dziś!

slide_bread bird_fly1