Buddha Bowl z Hummusem i Prażoną Ciecierzycą.

Bez wątpienia – kolorowe jedzenie smakuje lepiej! Wypróbuj pełen warzyw roślinny bowl. To prawdziwa witaminowa bomba i przepis na zdrową roślinną kolację.

Ćwierknij więcej

Nutrigenomika: Klucz do spersonalizowanej żywności i zdrowego od

Okazuje się, że uniwersalne podejście do odżywiania nie pasuje do wszystkich ludzi, ze względu na unikalne potrzeby wyniakjące z genetycznej różnorodności. Tutaj wkracza nutrigenomika, dziedzina nauki, która bada interakcję między żywnością a genami.

Ćwierknij więcej

Zapiekanka z ziemniakami i kruszonką z chleba

Ta zapiekanka to prawdziwy comfort food dla małych i dużych. Pod warstwą kruszonki i ziemniaków zapiekliśmy pyszny sos na bazie drobiu i warzyw. Z pewnością nie raz wrócisz do tego przepisu.

Ćwierknij więcej

Zmotywuj się z Beak Beak - Idź na siłownię!

Ważne jest, aby pamiętać, że zdrowa dieta to tylko jedna część równania, jeśli chodzi o utrzymanie sprawności i dobrego samopoczucia. Aby nasze ciało było w pełni funkcjonalne i silne, musimy zadbać również o regularny trening.

Ćwierknij więcej

Sałatka z grillowanym kurczakiem

Niebanalny pomysł na danie z grilla? Mamy dla Ciebie oryginalny przepis na sałatkę z pomarańczy i kurczaka. Wyraziste dodatki, chrupiące orzechy i grzanki z naszego chleba to bez wątpienia pyszne zestawienie smaków.

Ćwierknij więcej

Darmowa Dostawa na start

Zrób zakupy za minimum 60 zł a krakniemy Ci chleb za darmo.

Nie zwlekaj, zamów już dziś!

slide_bread bird_fly1